| Kemasan rincian | Paket berisi cahaya, manual instruksi dan pengisi daya |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 10-15 hari |
| Syarat-syarat pembayaran | T/T, Western Union, PayPal |
| Menyediakan kemampuan | Sepuluh ribu per bulan |
| Tempat asal | Cina |
| Kemasan rincian | Paket berisi cahaya, manual instruksi dan pengisi daya. |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 10-15 hari |
| Syarat-syarat pembayaran | T/T, Western Union, PayPal |
| Menyediakan kemampuan | Sepuluh ribu per bulan |
| Tempat asal | Cina |
| Waktu pengiriman | 10-15 hari |
|---|---|
| Nama merek | Green Lighting |
| Nomor model | GL-T666 |
| Model | GS12-A Lampu Tutup Semi-kabel |
|---|---|
| Kecerahan | 15000lux - 25000lux |
| Kekuatan lampu utama | 1,5W - 3W |
| Arus Lampu Utama | 450mA |
| Kapasitas Baterai | 6.8Ah baterai lithium-ion isi ulang |
| Nama produk | LED |
|---|---|
| Peringkat IP | IP67 |
| Fluks bercahaya | 96lm |
| Suhu Kerja | -40℃-+50℃ |
| Bahan | ABS |
| Tegangan | AC85-265V |
|---|---|
| Aplikasi | Pertambangan, Tunneling, Konstruksi, dll. |
| Sumber cahaya | LED |
| Jaminan | 2-5 Tahun |
| Fluks bercahaya | 1000-10000lm |